SIEĆ PRZEDSZKOLA.ASIA PRZEDSZKOLE URSYNÓW

Tworzymy i rozwijamy największą sieć przedszkoli na Ursynowie. Stale wprowadzamy nowatorskie rozwiązania i otwieramy kolejne placówki. Nasze przedszkola to Pantera.Asia - przy stacji metra Stokłosy, Owieczka.Asia - najstarsza filia w sieci, najbardziej wyczesane przedszkole na Ursynowie oraz NaturalnePrzedszkole.Asia - nowatorskie, nastawione na kontakt z przyrodą, zlokalizowane w willi.

This web site przedszkola.asia currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). There is two contacts and locations for przedszkola.asia to help you contact them. This web site przedszkola.asia has been on the internet for five hundred and ninety-five weeks, twenty-nine days, thirteen hours, and nine minutes.
Locations
Online Since
Feb 2013

PRZEDSZKOLA.ASIA RANKINGS

This web site przedszkola.asia has seen variant quantities of traffic all through the year.
Traffic for przedszkola.asia

Traffic ranking (by month) for przedszkola.asia

Traffic ranking by day of the week for przedszkola.asia

PRZEDSZKOLA.ASIA HISTORY

This web site przedszkola.asia was registered on February 04, 2013. As of today, it is five hundred and ninety-five weeks, twenty-nine days, thirteen hours, and nine minutes young.
REGISTERED
February

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PRZEDSZKOLA.ASIA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkola.asia Mobile Screenshot of przedszkola.asia Tablet Screenshot of przedszkola.asia

AMO EKO SP Z O.O.

Krzysztof Oledzki Krzysztof Oledzki

Ekologiczna 15 lok 66

Warszawa, 02-793

co whoisproxy.com Ltd.

CED Hostmaster of the day

24B Moorefield Rd

Suite 3345

Wellington, 6037

NZ

PRZEDSZKOLA.ASIA HOST

Our web crawlers discovered that a single root page on przedszkola.asia took one thousand one hundred and sixty-nine milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so we consider przedszkola.asia not secure.
77.55.142.204

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl

I found that this website is utilizing the Apache/2 operating system.

SIEĆ PRZEDSZKOLA.ASIA PRZEDSZKOLE URSYNÓW

This web site przedszkola.asia states the following, "Tel 0 600 7 600 92." Our analyzers noticed that the website also stated " Tel 600 7 600 92." The Website also said " INFORMACJE TELEADRESOWE I PODSTAWA PRAWNA. Ul Ekologicznej 15 lok 66. 77 1090 1694 0000 0001 1462 7556. Ponadto jest możliwość dokonywania płatności poprzez BTC. Dane do FV i rachunków. Ul Ekologiczna 15 lok 66. Asia! REGULAMIN PROMOCJI 5 h DZIENNIE ZA 310 ZŁ MIESIĘCZNIE. Warunkiem skorzystania z promocji jest zapisanie dziecka do jednej z p." The website's header had przedszkole ursynów as the most important optimized keyword. It is followed by przedszkole kabaty, przedszkole stokłosy, and przedszkole imielin which isn't as highly ranked as przedszkole ursynów. The next words przedszkola.asia used was przedszkole na ursynowie. przedszkole na kabatach was included but might not be seen by web crawlers.

PRZEDSZKOLA

Wpisz swoją ulicę i numer. Szukaj w odległości od domu. Dwoje dzieci bez miejsca w przedszkolu. Wróciłam z dziećmi 4,5 i 3 latka.

Przedszkola w Polsce - Publiczne i niepubliczne przedszkola i punkty przedszkolne - eduBaza

Czy plastikowe mogą być? A w środku też? 8211; docieka dziecko. Czterolatki w Polsce na tle Europy. W zakresie powszechności kształcenia czterolatków w placówkach przedszkolnych Polska wciąż plasuje się na odległych pozycjach w rankingach europejskich. Dzieci w wieku 3 lat objęte wychowaniem przedszkolnym. Dzieci w wieku 4 lat objęte wychowaniem przedszkolnym. Najmniej dzieci w polskich przedszko.

edusiec.pl-This website is for sale!-edusiec Resources and Information.

May be for sale by its owner! This page provided to the domain owner free. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo or domain owner and does not constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

Przedszkola.iNAUKA.pl - Polskie Przedszkola Publiczne i Pryw

Lista powstała na podstawie prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego spisu przedszkoli i żłobków.

Witaj na stronie startowej

Oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! Zajęcia z pierwszej pomocy.